Prenájom

Výstavné aktivity

Žiadosti ohľadne prenájmu je potrebné v tlačenej forme doručiť na administratívu SVÚ, Dostojevského rad 2, 811 09 Bratislava v danej štruktúre:

žiadosť, koncepcia výstavného projektu, organizátor / kurátor /vystavujúci autori (CV), obrazová dokumentácia projektu, príp. tvorby autorov, preferovaný termín, dĺžka výstavy a priestor realizácie projektu.

Žiadosti je možné posielať v priebehu celého roku, výstavný plán na nasledujúci rok zostavuje a schvaľuje Rada SVÚ zo žiadostí doručených do konca augusta.

PODMIENKY PRENÁJMU

Veľká sála: 250 m2 --- 70 Eur/deň
Kamenná sála: 70 m2 --- 30 Eur/deň
Foyer: 49 m2 --- 15/deň

K poplatku za prenájom je potrebné pripočítať poplatok za služby spojené s prenájmom: dozor na výstave (pracovníka zabezpečuje výlučne SVÚ), prácu/dozor inštalačného technika, služby spojené s vernisážou. V prípade inštalácie elektronických médií sa hradí aj poplatok za elektrinu.

Členským subjektom - Združeniam SVÚ je pri prenájme siení poskytnutá 90% zľava, ostatné výdavky sú v réžii združení.

Eventy a podujatia

V prípade záujmu o prenájom priestorov galérie na nevýstavné aktivity (uzavretá spoločnosť, koncert, konferencia, workshop, krst, prednáška, a pod) kontaktujte prosím administratívu SVÚ, po obhliadke a špecifikácii eventu (termín, počet hostí, požiadavky na set up a vybavenie) Vám radi pripravíme cenovú ponuku.

  • konferencie, workshopy, prednášky
  • lounge
  • natáčanie videoklipu
  • tanečné predstavenie
  • coffee break pri konferencii