Prenájom na výstavy

Žiadosti ohľadne prenájmu je potrebné v tlačenej forme doručiť na administratívu SVÚ, Dostojevského rad 2, 811 09 Bratislava v danej štruktúre:

žiadosť, koncepcia výstavného projektu, organizátor / kurátor /vystavujúci autori (CV), obrazová dokumentácia projektu, príp. tvorby autorov, preferovaný termín, dĺžka výstavy a priestor realizácie projektu.

Žiadosti je možné posielať v priebehu celého roku, výstavný plán na nasledujúci rok zostavuje a schvaľuje Rada SVÚ v septembri zo žiadostí doručených do konca augusta.

PODMIENKY PRENÁJMU NA VÝSTAVU od 1.1.2023

Veľká sála: 250 m2 — 90 Eur/deň
Kamenná sála: 70 m2 — 50 Eur/deň
Foyer: 49 m2 — 15/deň

K tejto sume je potrebné je si v rámci prenájmu pripočítať náklady na dozor výstavy v cene 4,50 eur / hodina, a cenu služby nášho technika v cene:*

250 eur — Veľká sála

150 eur — Kamenná sála

50 eur — Foyer

V prípade prenájmu celého priestoru je cena 375 eur.

*V tejto sume je zarátaná inštalácia, deinštaláci, zavesenie banneru na fasádu a základné upratanie priestoru po výstave.

Inštaláciu a deinštaláciu v našich priestoroch zabezpečuje výhradne náš technický pracovník. Je nutné používať náš vystavný systém, a diela prieniesť adjustované, tak aby bolo možné ich naň upevniť. Vŕtanie a lepenie na steny a podlahy je zakázané!

Cena dozoru sa ráta podľa hodín, v ktorých je výstava prístupná verejnosti. Z bezpečnostných dôvodov však môže (výhradne v rámci otváracích hodín galérie) rozhodnúť o potrebe  prítomnosti dozoru aj počas inštalácie výstavy.

V prípade záujmu o prenájom na eventy prosím kontaktujte kanceláriu SVÚ, cenovú ponuku Vám radi pripravíme podľa typu a rozsahu akcie.

  • konferencie, workshopy, prednášky
  • lounge
  • natáčanie videoklipu
  • tanečné predstavenie
  • coffee break pri konferencii