Prenájom

Výstava

follow link Žiadosti ohľadne prenájmu je potrebné doručiť na Administratívu SVÚ, Dostojevského rad 2, 811 09 Bratislava v danej štruktúre:

here Žiadosť, Koncepcia výstavného projektu, Organizátor - Kurátor - Vystavujúci autori (profesionálny životopis autorov),Obrazová dokumentácia projektu, príp. tvorby autorov, Termín realizácie projektu.

http://needeen.consulting/speculation/biologiya-i-meditsina.html Žiadosti je možné posielať v priebehu celého roku, výstavný plán zostavuje a schvaľuje Rada SVÚ.

Закладки шишки ак47 в Артёмовске PODMIENKY PRENÁJMU
Členským subjektom - Združeniam SVÚ je pri prenájme siení poskytnutá 90% zľava, ostatné výdavky sú v réžii združení.

click Poplatok za prenájom:
Veľká sála: 70 Eur/deň
Купить закладки MDMA в Кусе Kamenná sála "Kameňák": 30 Eur/deň

K poplatku za prenájom je potrebné pripočítať poplatok za službu spojenú s prenájmom - dozor na výstave, pričom pracovníka zabezpečuje výlučne SVÚ. V prípade výstavy inštalácie elektronických médií sa hradí aj poplatok za elektrinu.

Закладки шишки ак47 в Ижевске Výmer sál:
Купить Кокаин в Белореченск Veľká sála: 250 m2
source Kamenná sála "Kameňák": 80 m2
source link Foyer: 49 m2

Event

V prípade záujmu o prenájom priestorov galérie na nevýstavné aktivity (uzavretá spoločnosť, koncert, konferencia, workshop, krst, prednáška, svadba, nakrúcanie klipov / reklám a pod) kontaktujte prosím administratívu SVÚ, po obhliadke a špecifikácii eventu Vám radi pripravíme cenovú ponuku.