Prenájom

Výstava

follow Žiadosti ohľadne prenájmu je potrebné doručiť na Administratívu SVÚ, Dostojevského rad 2, 811 09 Bratislava v danej štruktúre:

http://www.rosesgymnastics.com/dash/kupit-zakladki-shishki-ak47-v-danile.html Žiadosť, Koncepcia výstavného projektu, Organizátor - Kurátor - Vystavujúci autori (profesionálny životopis autorov),Obrazová dokumentácia projektu, príp. tvorby autorov, Termín realizácie projektu.

Боли и обезболивающие при раке легких Žiadosti je možné posielať v priebehu celého roku, výstavný plán zostavuje a schvaľuje Rada SVÚ.

source site купить Тёмный Лихославль PODMIENKY PRENÁJMU
Členským subjektom - Združeniam SVÚ je pri prenájme siení poskytnutá 90% zľava, ostatné výdavky sú v réžii združení.

source url http://telegra.ph/Kupit-Fen-Vereshchagino-04-12 Poplatok za prenájom:
Veľká sála: 70 Eur/deň
http://goodheptert.ru/tayshet-kupit-iney.html Kamenná sála "Kameňák": 30 Eur/deň

click K poplatku za prenájom je potrebné pripočítať poplatok za službu spojenú s prenájmom - dozor na výstave, pričom pracovníka zabezpečuje výlučne SVÚ. V prípade výstavy inštalácie elektronických médií sa hradí aj poplatok za elektrinu.

http://gkorneket.ru/oboyan-kupit-beliy.html source site Výmer sál:
source link Veľká sála: 250 m2
go to site Kamenná sála "Kameňák": 80 m2
Марки в Курчатове Foyer: 49 m2

Event

see url V prípade záujmu o prenájom priestorov galérie na nevýstavné aktivity (uzavretá spoločnosť, koncert, konferencia, workshop, krst, prednáška, svadba, nakrúcanie klipov / reklám a pod) kontaktujte prosím administratívu SVÚ, po obhliadke a špecifikácii eventu Vám radi pripravíme cenovú ponuku.